Hliníkové Zábradlie

Hliníkové a Sklenené Zábradlie


Kreativita, skúsenosti a najlepšie materiály použité pri výrobe nám umožňujú vytvoriť jedinečné balkónové zábradlia, ktoré sú nielen funkčným prvkom architektúry, ale aj elegantnou vitrínou bytu alebo domu.

Naša ponuka zahŕňa výrobky vyrobené výlučne z hliníka a skla. Je to materiál vysoko odolný voči škodlivým poveternostným podmienkam. Naše moderné balkónové zábradlia sú dobre riešené - použitie odolných materiálov zvyšuje stabilitu celej konštrukcie. Vďaka tomu zostávajú funkčné veľmi dlho a navyše vyzerajú veľmi esteticky.Zábradlie namontované z hora balkónovej dosky.


Zábradlie namontované z prednej časti balkónovej dosky.

Naše zábradlia spĺňajú prísne požiadavky PN-EN 1991-1-1: 2004, čo potvrdzujú statické výpočty, ktoré sme si objednali.

Zábradlia z hliníkových balkónov, ktoré vyrábame, sú k dispozícii v niekoľkých štýlových verziách. Dosahujeme návrhárske, moderné riešenia. Vďaka tomu dokonale zodpovedajú stavbám zachovaným v rôznych architektonických štýloch. Najlepším potvrdením vysokej kvality ponúkaných riešení sú patenty, ktoré sme získali, ako aj veľké množstvo spokojných zákazníkov. Nechceme kráčať cestou a snažíme sa vždy vytvoriť originálne riešenia, ktoré spĺňajú očakávania najnáročnejších zákazníkov.


Môžete si vybrať z týchto typov

 

Sklenené zábradlia

Typy Kotvenia

Tento typ zábradlia je tou najluxusnejšou formou ohradenia vášho balkóna alebo terasy.

Jednoduchý a čistý dizajn
Rýchla a jednoduchá montáž
Zábradlie najvyššej kvality